Co robimy?

Parę słów o naszej firmie

Firma Konkret jest firmą sprzątającą, która wyspecjalizowała się w czyszczeniu kostki brukowej. Działalność rozpoczęliśmy w 2012 roku. Nasze przedsiębiorstwo znajduje się w Tarnowie, na terenie województwa małopolskiego.

Współpracujemy z agencjami, pośrednikami oraz zarządcami nieruchomości. Poprawiamy wizerunek nieruchomości poprzez usługi w zakresie czyszczenia, mycia kostki brukowej, elewacji ,dachów,ogrodzeń, konfekcji betonowej i wszelkich powierzchni twardych. Wykonujemy również ich impregnacje. Usuwamy wszelkie zabrudzenia atmosferyczne, organiczne, motoryzacyjne i budowlane. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii, jesteśmy w stanie wyczyścić 500-1000 m2 dziennie.

Do dyspozycji mamy sprzęt myjący najwyższej klasy i odpowiednio dopasowane do niego impregnaty. To właśnie nałożenie specjalnego impregnatu, będące końcowym etapem każdego wykonanego mycia gwarantuje długotrwały efekt naszej pracy. Sprzęt, z którego korzystamy, nie wymaga podłączenia do prądu, dlatego nie narażamy naszych klientów na dodatkowe koszty związane ze zużyciem prądu.

Dodatkowo oferujemy mycie dachów, nagrobków i elewacji. Wykonujemy również zlecenia związane z utrzymaniem czystości na zewnątrz budynków, jak np. koszenie traw i żywopłotów. Zajmujemy się również m.in. sprzątaniem budynków, utrzymaniem zieleni, odśnieżaniem i sprzątaniem na zewnątrz. Jesteśmy elastyczni cenowo, ale również ofertowo - stale rozszerzamy wachlarz naszej ofertę o nowe usługi, które zlecają nam nasi Klienci.

Przez cały czas konsekwentnie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, aby zlecenia mogły być wykonywane jeszcze szybciej i jeszcze wydajniej Wśród podobnych firm wyróżnia nas solidność i dokładność, czego wyrazem są rekomendacje naszych Klientów.

Konkret w liczbach:

10

lat nieprzerwanej działalności

14

lat rozwijania doświadczenia

20

kategorii oferowanych usług

689

zadowolonych klientów